Кошик

Відгуки покупців

Карти таро - Повсякденне Таро, зменшена (Everyday Tarot)

В житті карти набагато гарніші ніж на фото,бо виблискують позолоченими елементами. Доступна,проста і водночас універсальна колода,відповідь можна отримати на питання будь-якої складності. Думаю,для тих,хто переходить з Вейта на щось класичне,дуже добре підійде. Якість,ціна,швидка відправка-все супер,дякую!

Олександра Вже купив
06.04.2024
Карти таро - Повсякденне Таро Відьом, зменшена (Everyday Witch Tarot)

Замовила ці карти через їх популярність,хоча їх "мультяшний стиль" викликав певні сумніви. Насправді вони дійсно підходять "на кожен день" та на будь-який випадок. Зменшений формат виявився навіть зручнішим,ніж звичайний,гарні,яскраві малюнки. Всім задоволена,до того ж небагато онлайн-магазинів зараз працює з Укрпоштою. Дякую!

Olena Вже купив
03.04.2024
Карти таро - Чаклунське Таро, зменшена (Witches Tarot)

Гарна,якісна колода,яка підходить для будь-яких питань із серії "на кожен день". Образи створені на основі класичних,може підійти і початківцям. Взяла,бо дуже часто її бачила у практиків як на ютубі,так і в інших соцмережах. Формат виявився дуже зручним,але картинки хоч і зменшені,але дуже чіткі. Рубашка теж привертає увагу,англійська мова не привертає увагу,бо "все й так зрозуміло") Щиро дякую магазину за швидку віправку та великий вибір карт за дуже доступними цінами!

Olena Вже купив
03.04.2024
Карти таро - Слов'янських Легенд, зменшена (The Slavic Legends Tarot)

Зменшена версія така ж якісна та супервово красива) До того ж дуже зручна,всі образи дійсно відповідають саме слов'янським легендам. Маг взагалі схожий на Гетьмана) Всі зображення дуже детальні та насичені,можна навіть не дивитися на англійські підписи. Довго думала,чи купувати саме ці карти,але в результаті дуже задоволена. Дякую магазину за величезний вибір)

Olena Вже купив
03.04.2024
Карти таро - Золоте таро Райдера Уейта Ар Нуво, зменшена (Golden Art Nouveau Tarot)

Немає позолоти, а хотілося б. Де вона має бути - просто жовтий колір. Оптимальний розмір, зручно тримати в руках.

Світлана Вже купив
24.03.2024
Карти оракул - Затемнення Аміри (Eclipse Oracle by Amira)

Не вперше замовляю на вашому сайті і завжди дуже задоволена, замовлення надходять швидко и все якісно! Бажаю вам успіху!

Яна Вже купив
21.03.2024
Карти оракул - Золоті квіти Ленорман (L'Oracle de Lenormand)

Приємно вразила якість карт. Маленький розмір. Картон достатньої щільності і гарна (не темна) картинка!!! Не дивлячись, що це копія - виявилися маленьким та вправним "помічничком" з цікавою енергією!!! Гарна вирубка. Чудова ціна! Дякую магазину за врахування та виконання особистих прохань покупця з обслуговування!!!

Юргелане Олена Вже купив
20.03.2024
Тонкі воскові свічки - Сині 20 см

Свічки засихають і ламаються при скручуванні, чого не повинно відбуватися з воском. Підсумок-це не віск. І під цей опис підходить майже під всі свічки з цієї сторінки (з жовтими все завжди було добре). Кажу саме про "воскові" свічки

Відповідь представника: Доброго дня, синій колір з додаванням парафіну, склад 50% віск 50% парафін. Перед скручуванням, потрібно нагріти свічку, щоб свічка була м'яка.
Яна Вже купив
20.03.2024
Комплект таро - Манара, книга всі фарби кохання + карти

Придбала саме цей набір таро Манара і дуже задоволена сама цією книжкою. Якість карт чудова, картинки яскраві, в руках не їздять. Розкриття сутність запитань говорить чудово. Стосунки, а особливо питання стосовно роботи розкриває дуже чітко. Інтимні питання розкриває також, особливо з психологічної точки зору та сприйняття тих чи інших моментів.

Яна Вже купив
13.03.2024
Карти таро - Золоте пластикове таро Райдера Уейта

Подарувала цю колоду своїй близькій людині, дуже задоволений. Якість дуже хороша. Пластик якісний, вага. Перелив кольорів, відносний мінімалізм. Для новачка навіть дуже хороший варіант класики Вейта.

Яна Вже купив
13.03.2024