Отзывы покупателей
Я придбала колоду таро « Космічних циклів». На пошті побачила, що кут коробки під плівкою трохи примʼятий. Запаковані були гарно в цупкий картон обклеєний скотчем. Тобто їх такі в магазині запакували і повинні були це бачити. На жаль не надала цьому суттєвого значення і забрала. Коли розпакувала, побачила відповідно зіпсований кут на карті. І взагалі колода виглядає б/ушною, потертою і місцями якісь плями на рубашці. (Фото додаю) Не задоволена… Однак обслуговування сподобалось. Швидко відправили, ввічливе та приємне спілкування, але…
Рекомендую!!!!
Гарна якість свічок і швидка відправка! Вже не перший рік купую у цьому магазині.
Добре. Приємні відчуття від карт. Формат зручний, якість гарна
Набір шикарний. Книга зрозуміла, карти шикарні. Пожалкувала, що довго вагалась з покупкою.
Чудові карти. Ще Декамерон взяла, теж чудові. Дуже задоволена придбаним товаром і роботою продавців. Вони оперативні і ввічливі.
Высокое качество. Очень удобно что к колоде идёт книжка, с обозначением карт. Быстрая доставка. Для любителей карт таро и самоанализа - прекрасный вариант.
Чудова колода карт










