Кошик
Рунічне таро (Runic Tarot)

Рунічне таро (Runic Tarot)

21.11.2023
0

Вражаючий Світ Рунічного Таро від Джека Сефірота: Поглиблення у Глибини Символіки

Тарологи, езотерики та ентузіасти магії вітають нову творчість від видатного Джека Сефірота. Після успішного таро "Небо і Земля" було важко очікувати чогось настільки новаторського. Проте Рунічне таро не тільки виправдало усі сподівання, а й гармонійно об'єднало егрегор Скандинавських богів у 24 рунах з класичними 78 картами таро, вплітаючи в них архетипи стародавнього Єгипту.

Навіть якщо ви не ознайомлені з рунами, Рунічне таро робить процес їх вивчення легшим, передаючи енергії через зображення на картах.

Подолання Складнощів: Вивчення 78 карт Таро

Для багатьох вивчення всіх 78 карт таро може бути завданням великого обсягу. Тут на допомогу приходять руни, що розкривають сенс поєднань карт. Це особливо важливо для тих, хто тільки починає свій шлях у світі таро. Тож не гайте часу та поглибиться в чарівний світ Одіна та його воїнів.

Синтез Культур: Від Скандинавії до Єгипту

У Рунічному таро ви відчуєте справжній синтез культур. Енергії Скандинавських богів і архетипи стародавнього Єгипту взаємодіють, створюючи унікальний досвід. Ця колода не просто вивчає магію, але й відкриває перед вами шлях розуміння давніх та потужних сил.

Запрошення до Подорожі: Вивчення та Дослідження

Таким чином, Рунічне таро стає запрошенням до унікальної подорожі у світ символіки та енергій. Навіть якщо ви новачок, ця колода допоможе вам розкрити та зрозуміти глибину та загадку таро та рун. Тож візьміть в руки цю колоду, відчуйте енергії та вируште у незабутню подорож світом Одіна та його воїнів!

Vapehub-ImageVapehub-Image

Купити Карти таро - Рунічне таро (Runic Tarot)

Рекомендовані товари
Відгуків0

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.