Кошик

Фортуна - Розрахунок Долі

Розрахунок Числа Долі та відповідної професії

Чи Ви замислювалися над тим, що за датою народження можна розрахувати Число Долі і навіть відповідну професію? Виявляється, існує чимало методів розрахунку, нижче наведено один з них. Автором методу є всесвітньо відомий таролог Аліція Хшановська з Польщі, метод описаний у її книзі «Психологічний портрет».

Метод базується на відповідності чисел старшим Арканам Таро, і по ньому Ви зможете розрахувати онлайн свої сильні та слабкі сторони, а також можливу професію.

Введіть дату народження в поле нижче та натисніть кнопку. Програма автоматично розрахує три Аркани, що відповідають даті народження, та видасть інтерпретацію щодо Хшанівської.

Як це працює?

А тепер, кому цікаво, методика розрахунку. Може, Ви любите рахувати вручну, або не довіряєте безкоштовним програмам онлайн:) Ось розрахунок трьох чисел:
1. Ваше число народження. Якщо воно більше 22 — потрібно відняти 22. Число, що вийшло, - один з найважливіших показників. Це те, що найбільше проявлено в характері людини, її таланти, здібності та те, як людину бачать оточуючі.
Приклад: Якщо людина народилася 3 числа - 3 Аркан Імператриця, 21-21 Аркан Світ, 27-5 Аркан Ієрофант (27-22).

2. Складаємо всі цифри у повній даті народження, якщо сума більша за 22 — отже потрібно відняти 22.
Це те, що менш виявлено в людині, але все одно сильно впливає на долю. Це шлях людини, призначення, місія, справжнє «Я». Приклад: Людина народилася 25. 07. 1983. Підсумовуємо всі числа в даті: 2+5+7+1+9+8+3=35. Віднімемо 22 із суми: 35-22= 13 Аркан Смерть.

3. Складаємо число місяця народження та суму року народження. Якщо число більше 22 - потрібно від нього відняти 22.
Це число вкаже на професію, так само наші плани, прагнення та систему цінностей.
Приклад: Людина народилася 25. 11. 1987. Підсумовуємо: 3 Імператриця(1+9+8+7=25-22=3)+11 Сила= 14 Помірність.